EN / FA
چهارشنبه, 13 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۱:۴۴:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ 
  • کد خبر : ۹۵۰۲
‍ 🔻رئیس کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی شهر باغستان:
🔹پروژه درمانگاه محله نصیرآباد باغستان در دست اجراست

سعادتی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی باغستان با اشاره به اهمیت افزایش سرانه بهداشتی و درمانی به منظور تسهیل دسترسی شهروندان به این خدمات، از در دست اجرا بودن پروژه درمانگاه محله نصیرآباد خبر داد.


🔹به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری باغستان، مهدیقلی سعادتی عضو شورا و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی شهر باغستان بیان کرد: یکی از مهم‌ترین محورهای توسعه و پیشرفت شهری رشد سرانه‌های مختلف است که بتواند پاسخگوی نیاز جمعیتی با توجه رشد روزافزون  آن است.

🔹وی افزود: در شهر باغستان با توجه به موقعیت ویژه و استقرار جمعیت بالا افزایش ارائه امکانات و سرانه‌های مختلف خدماتی یکی از ضروریات است و شورای اسلامی شهر باغستان نیز طی سال‌های اخیر در این راستا تلاش کرده است.

🔹عضو شورای اسلامی شهر باغستان بیان داشت: سرانه بهداشتی و درمانی نیز یکی از مهم‌ترین حوزه‌های مورد نیاز شهر باغستان است تا شهروندان به خدمات پزشکی و درمانی دسترسی مناسبی داشته باشند.

🔹سعادتی گفت: پروژه احداث درمانگاه محله نصیرآباد باغستان نیز در همین راستا از ابتدای سال جاری در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع و زیربنای هزار و صد متر مربعی در ۲ طبقه در مجاورت سالن ورزشی پوریای ولی توسط شهرداری باغستان در دست احداث است.

🔹وی ادامه داد: امیدواریم با تلاش و پیگیری از سوی مدیریت شهری باغستان این موضوع در آینده نزدیک تحقق یافته و این مرکز درمانی در اختیار مردم شریف باغستان قرار گیرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0