سید ماشاالله عبادتی

نام شهید:سید ماشاالله عبادتی قمصری

نام پدر:سید محمد

محل تولد :شهرستان شهریار

شغل شهید:کابینت ساز

وصیت نامه شهید:

بسمه تعالی

با سلام به حضرت ولیعصر (عج)

و با سلام و درود به خانواده­های معظم شهدا ، اسرا ، مفقودین و معلولین. و شفای معلولین و مجروحین جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی و در اینجا وصیت نامه خود را آغاز مینمایم.

اینجانب سیدماشاءا... عبادتی قمصری خدمت پدر عزیز و بزرگوارم سید محمود عبادتی و مادر عزیز و گرامیم سلام عرض میکنم و آنچه درون قلبم نهفته است با ریختن جوهر بروی کاغذ برای شما دوستارانم مینویسم و از شما پدر و مادر عزیز میخواهم به گفته هایم عمل نمایید من میدانم دیگر به در آغوش شما عزیزان نخواهم آمد و میدانم باید روی این خاکهای وطن عزیز ایران اسلامی جان و خونم را نثار قرآن و سلام نموده تا درخت پر بار انقلاب و نابودی دشمنان کفرستیز اسلام آبیاری کرده تا این نهال نوین نوپا را به ثمر رسانیم.

پدر عزیز  بدهیهایم را که قبلا به شما گفته ام  بپردازید و تمامی لباسهایم را به مجروحین و یا رزمندگان داده و آنها هم انشاءا... این ناچیز را از من حقیر بپذیرد یکدستگاه موتور سیکلت مرا بفروش و پولش را در راه خیر هدیه نما پدر جان در عزایم گریه مکن ، غمگین مباش زیرا خود میدانی شهیدان زنده اند و با اشک خود دشمنان را شاد مکن در اینجا از شما طلب عفو نموده و حلالیت می طلبم و حلالم کن.

و حالا خدمت مادر عزیزم مامان حال شما هم باید بدانی که همچون زینب در کربلای خونین باید شجاع بود و استقامت کنی گرچه میدانم شما بیشتر از هر کس برایم رنج و زحمت کشیدید و میدانم دلت و قلبت  اما مادر صبر پیشه کن که رضای الله میباشد و طلب عفو مینمایم گرچه در برابر زحمات شما ناچیز است اما شما حلالیت مرا بپذیرید و حلالم کنید.

و حالا به برادران و خواهرانم یک به یک میگویم شما نهالهای انقلاب هستید از شما توقع دارم پس راهم را ادامه دهید و پشتیبان انقلاب و امام عزیزمان باشید و امام عزیز را تنها نگذارید و در خط امام کوشا باشید و مرا عفو کنید و حلالم نمایید.

و شما دوستان عزیز و رزمندگان گرامی به رزمتان ادامه دهید که شما پیروزید و خدا با شماست و مرا حلال نمایید.

در آخر خانواده عزیز اگر جنازه ام را تحویل گرفتید و به دهمویز ببرید و در امامزاده دهمویز دفن کنید زیرا میخواهم در محل باشم تمام دیگر وقت عزیز شما را نمیگیرم و در اینجا با تمامی شما خداحافظی میکنم .

خداحافظ. دیدار در قیامت. سرباز وظیفه ماشاءا.. عبادتی مورخ 21/11/1360 به امید پیروزی اسلام

زمان : 21/11/1360 ساعت ده و پانزده دقیقه شب