EN / FA
چهارشنبه, 13 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۳:۳۵:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ 
    /  2
شهردار باغستان
ارتقا سرانه فضای سبز شهری در دستور كار شهرداری باغستان/ پیشرفت روزافزون احداث بوستان ۴ هزار متری محله خادم آباد

‍ رنجبر شهردار باغستان:
 


🔹شهردار باغستان با اشاره به نقش‌آفرینی مهم فضاهای سبز شهری در جوامع شهری امروز، توسعه متوازن و ارتقا نشاط اجتماعی، گفت: عملیات احداث بوستان ۴ هزار متری خیابان ۱۶ اصلی محله خادم آباد توسط شهرداری باغستان به سرعت در حال انجام است.


🔹به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به پروژه احداث بوستان محله خادم‌آباد اظهار داشت: با توجه به رشد جمعیت و مهاجرت فزاینده به شهرها و در نتیجه گسترش همه جانبه شهرها، فضای سبز شهری نقش مهمی به منظور بهبود کیفیت زندگی شهری، کاهش آلودگی هوا و افزایش نشاط اجتماعی دارد.

🔹وی با اشاره به نقش‌آفرینی مهم فضاهای سبز در جوامع شهری امروز افزود: رشد سرانه فضای سبز شهری و احداث بوستان‌ها و پارک‌ها با توجه به اهمیت بالای آن در شهرنشینی امروز، یکی از مهم‌ترین محورهای عملکرد شهرداری‌ها در فرآیند توسعه شهری است.

🔹شهردار باغستان بیان داشت: شهر باغستان با توجه به قرار گرفتن در محور مواصلاتی غرب استان تهران به پایتخت و همجواری با لکه‌های صنعتی و معدنی نیاز مبرمی به افزایش سرانه فضای سبز دارد.

🔹رنجبر با اشاره به توجه مدیریت شهری به این موضوع گفت: شورای اسلامی و شهرداری باغستان از ابتدای دوره پنجم مدیریت شهری نگاه ویژه‌ای را به احداث و بازسازی بوستان‌ها و ارتقا سرانه فضای سبز شهری داشته که پروژه‌های مختلفی در این خصوص تعریف و اجرا شده است.

🔹وی با اشاره به عملیات احداث بوستان محله خادم آباد ادامه داد: عملیات اجرایی احداث بوستان خیابان ۱۶ اصلی محله خادم آباد در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع نیز یک از پروژه‌های این حوزه است که طی ماه‌های اخیر احداث آن آغاز شده است.

🔹شهردار باغستان با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری این پروژه در دهه مبارک فجر سال جاری تصریح کرد: در این بوستان علاوه بر طراحی فضای سبز امکانات مختلفی همچون زمین بازی کودکان، ایستگاه تندرستی، ست‌های ورزشی و غیره به منظور بهره‌مندی و غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان تعریف شده است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0